Hekimlerimiz

Dt. Fatih SABUNCU

Diş Hekimi Dt. Ömer Fatih Sabuncu İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini 2002 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Dt. Huzeyfe Yusuf ERDOĞDU

Diş Hekimi Dt. Huzeyfe Yusuf Erdoğdu Kayseri doğumludur. Lise öğrenimini 1999 yılında Kayseri Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi’nde lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Dr. Ayşe Selçuk BAYRAM

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Ayşe Selçuk Bayram Ankara doğumludur. Lise öğrenimini Ankara Cumhuriyet Lisesi’nde lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimi kapsamında ise 2013 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında uzmanlığını tamamlamıştır.

Dr. Kadriye ÖZDAYI

Endodonti Uzmanı Dr. Kadriye Özdayı Manisa doğumludur. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2008 yılında mezun olmuş, ardından Manisa’da 6 yıl boyunca kendi diş kliniğinde çalışmıştır. 2014 yılında DUS ile Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Ana Bilim Dalı’na yerleşmiş, eğitimi süresince New York University (NYU) ve Nova Southeastern University (NSU)’da gözlemci olarak bulunmuştur. Dr. Özdayı ayrıca Türk Endodonti Derneği, European Society of Endodontology ve EDAD üyesidir.

Dt. Özgür EROĞLU

Diş Hekimi Dt. Özgür Eroğlu Bursa doğumludur. Lise öğrenimini Bursa Anadolu Erkek Lisesi’nde tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Dr. Barhan PEKEL

Çocuk Diş Hekimi Dt. Barhan Pekel İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Saint Benoit Fransız Lisesi’si lisans eğitimini ise 2008 yılında onur derecesi ile Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini de 2013 yılında Marmara Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği Bölümü’nden uzmanlığını tamamlamıştır. Ardından bir sene boyunca aynı üniversitenin Çocuk Diş Hekimliği Bölümü’nde çalışmış, Marmara Üniversitesi Çocuk Diş Hekimliği Bölümü’nde uzmanlık ve doktora çalışmalarına başlamıştır. 2013 yılında uzmanlık yeterlilik ve 2016 yılında “Çocuklarda Fazla Sayıda Dişlerin Genetik Sebepleri” içerikli doktora tez çalışmasını tamamlamıştır. 2008 yılından itibaren çeşitli özel kliniklerde sadece çocuk diş tedavileri üzerine çalışmıştır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; çocuklar özelindeki fazla sayıda dişlerin tedavisi, genel anestezi altında diş tedavileri, koruyucu diş hekimliği uygulamaları ve kaza sonrası diş kırılmaları tedavilerine ağırlık vermiştir.

Dt. Selin YILDIRIM ALBAT

Dt. Selin Yıldırım Albat Kayseri doğumludur. Lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. Eğitim süresince UNICEF’e bağlı Çocuk Hakları Komitesi’nde yer almıştır. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2016 yılında tamamlayan Dt.Yıldırım Albat’ın Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlığına devam etmektedir. Akademik çalışmalarına devam etmekte olan Dt.Yıldırım Albat aynı zamanda Kabataş Erkek Liseliler Derneği, Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve Türk Pedodonti Derneği (TPD) üyesidir.

Dr. Sinem BATUR KARA

Çocuk Diş Hekimi Uzmanı Sinem BATUR KARA, Bandırma doğumludur. Lise öğrenimini Bandırma Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır.

%d blogcu bunu beğendi: